DCMMY21WA4PA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMMY21WA4PA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMMY21WA4PA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMMY21WA4PA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2291 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (17 + 4 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub, Combo
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCMMY25W3P
DCMMY25W3P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Stockean: 2953 pcs
Deskarga: DCMMY25W3P.pdf
RFQ
DCMMY21WA4P
DCMMY21WA4P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT