DCMMY17W5PA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMMY17W5PA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Fitxak: DCMMY17W5PA101.pdf
  • Mezua
DCMMY17W5PA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMMY17W5PA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3405 pcs Datuen fitxa DCMMY17W5PA101.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 17W5
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDCMMY17W5PA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 17 (12 + 5 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A