DCMMY-21WA4S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMMY-21WA4S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: DCMMY-21WA4S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMMY-21WA4Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMMY-21WA4S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3610 pcs Datuen fitxa DCMMY-21WA4S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051525-0069
DCMMY21WA4S
IDCMMY21WA4S
IDCMMY21WA4S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 (17 + 4 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A