DCMM37PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMM37PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: DCMM37PK87.pdf
  • Mezua
DCMM37PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMM37PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2527 pcs Datuen fitxa DCMM37PK87.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDCMM37PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A