DCMM37PF179A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMM37PF179A
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Fitxak: DCMM37PF179A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMM37PF179Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMM37PF179A fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1003 pcs Datuen fitxa DCMM37PF179A.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDCMM37PF179A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A