DCMM21HA4PJA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMM21HA4PJA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: DCMM21HA4PJA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMM21HA4PJA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMM21HA4PJA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1448 pcs Datuen fitxa DCMM21HA4PJA101.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDCMM21HA4PJA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 (17 + 4 Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A, 40A