DCMD37SJK126
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMD37SJK126
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Fitxak: DCMD37SJK126.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMD37SJK126ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMD37SJK126 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1813 pcs Datuen fitxa DCMD37SJK126.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal