DCMC17W5PJK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMC17W5PJK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DCMC17W5PJK87.pdf2.DCMC17W5PJK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMC17W5PJK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMC17W5PJK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3902 pcs Datuen fitxa 1.DCMC17W5PJK87.pdf2.DCMC17W5PJK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 17W5
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCMC17W5PJK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 17 (12 + 5 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A