DCMAE-37S-F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAE-37S-F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB RCPT 37POS HSG
Fitxak: DCMAE-37S-F0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMAE-37S-F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAE-37S-F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB RCPT 37POS HSG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4547 pcs Datuen fitxa DCMAE-37S-F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak 050912-0148
DCMAE37SF0
IDCMAE37SF0
IDCMAE37SF0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 200
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position