DCMA37PNMK52
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMA37PNMK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 718 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMA37PNMK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMA37PNMK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 718 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCMA37PTI
DCMA37PTI
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 M CRIMP G30 TIN IND
Stockean: 1856 pcs
Deskarga:
RFQ
DCMA37PTIFO
DCMA37PTIFO
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 M CRIMP F0 TIN IND
Stockean: 2492 pcs
Deskarga:
RFQ
DCMA37PNMK52F0
DCMA37PNMK52F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 37 M CRIMP NM G
Stockean: 914 pcs
DCMA37PNMF0
DCMA37PNMF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: D-SUB NM
DCMA37S
DCMA37S
deskribapena: DSUB 37 F CRIMP G30 ZINC