DCMA-37S-F0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMA-37S-F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB RCPT 37POS HSG
Fitxak: DCMA-37S-F0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMA-37S-F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMA-37S-F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB RCPT 37POS HSG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5292 pcs Datuen fitxa DCMA-37S-F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak 050912-0015
DCMA37SF0
IDCMA37SF0
IDCMA37SF0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 200
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position