DCM37PF179A
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM37PF179A
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Fitxak: DCM37PF179A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCM37PF179Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM37PF179A fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1041 pcs Datuen fitxa DCM37PF179A.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCM37PF179A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCM37PLNMBK52
DCM37PLNMBK52
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Stockean: 230 pcs
Deskarga: DCM37PLNMBK52.pdf
RFQ
DCM37PJK87
DCM37PJK87
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 2224 pcs
Deskarga:
RFQ
DCM37PF179A191
DCM37PF179A191
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW