DCM37P1A5NA191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM37P1A5NA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCM37P1A5NA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM37P1A5NA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5034 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCM37P0L4A190K87
DCM37P0L4A190K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Stockean: 2946 pcs
Deskarga:
RFQ
DCM37P1A5NA191K87
DCM37P1A5NA191K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER