DCM27W2SK52
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM27W2SK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCM27W2SK52.pdf2.DCM27W2SK52.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 275 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
DCM27W2SK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM27W2SK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275 pcs Datuen fitxa 1.DCM27W2SK52.pdf2.DCM27W2SK52.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 27W2
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 27 (25 + 2 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)