DCM25W3PNM
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM25W3PNM
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Fitxak: DCM25W3PNM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 890 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCM25W3PNMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM25W3PNM fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 890 pcs Datuen fitxa DCM25W3PNM.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 25W3
Shell Material, Amaitu Brass Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25 (22 + 3 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)