DCM21WA4P1AFNA191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM21WA4P1AFNA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DCM21WA4P1AFNA191.pdf2.DCM21WA4P1AFNA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCM21WA4P1AFNA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM21WA4P1AFNA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5663 pcs Datuen fitxa 1.DCM21WA4P1AFNA191.pdf2.DCM21WA4P1AFNA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (17 + 4 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)