DCM17P5P1AFNA191K87
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM17P5P1AFNA191K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf2.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf
  • Mezua
DCM17P5P1AFNA191K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM17P5P1AFNA191K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4109 pcs Datuen fitxa 1.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf2.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 17W5
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 17 (12 + 5 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power