DCM13W6PF225
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM13W6PF225
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCM13W6PF225.pdf2.DCM13W6PF225.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCM13W6PF225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM13W6PF225 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3951 pcs Datuen fitxa 1.DCM13W6PF225.pdf2.DCM13W6PF225.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 13W6
Shell Material, Amaitu Stainless Steel Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCM13W6PF225
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 13 (7 + 6 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A