DCM13P6S1ATNA191
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM13P6S1ATNA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Fitxak: DCM13P6S1ATNA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCM13P6S1ATNA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM13P6S1ATNA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6784 pcs Datuen fitxa DCM13P6S1ATNA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 13W6
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 13 (7 + 6 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power