DC37SF179A197
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DC37SF179A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DC37SF179A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DC37SF179A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1693 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Original D
Packaging Bulk Beste izenak IDC37SF179A197
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DC37SF179A
DC37SF179A
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Stockean: 1740 pcs
Deskarga: DC37SF179A.pdf
RFQ
DC37SF179
DC37SF179
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1711 pcs
Deskarga:
RFQ
DC37SII
DC37SII
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 F SOD TIN G ZINC
Deskarga:
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 F WW .375" G ZINC
DC37SA190
DC37SA190
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Deskarga: DC37SA190.pdf
DC37SH
DC37SH
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 37POS STR