DC37S1ADNA191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DC37S1ADNA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Fitxak: DC37S1ADNA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DC37S1ADNA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DC37S1ADNA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4571 pcs Datuen fitxa DC37S1ADNA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal