DBU25PAD
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBU25PAD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
DBU25PADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBU25PAD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3986 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*U
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Stamped
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBU25PA183F0
DBU25PA183F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 25 M CRIMP F0 ZINC
Stockean: 27060 pcs
Deskarga:
RFQ
DBU25PAAF202
DBU25PAAF202
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP
Stockean: 3296 pcs
Deskarga:
RFQ
DBU25PAD-K87
DBU25PAD-K87