DBMY25SF179
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMY25SF179
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Fitxak: DBMY25SF179.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMY25SF179ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMY25SF179 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1011 pcs Datuen fitxa DBMY25SF179.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDBMY25SF179
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A