DBMY21W1SA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMY21W1SA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: 1.DBMY21W1SA197.pdf2.DBMY21W1SA197.pdf
  • Mezua
DBMY21W1SA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMY21W1SA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5417 pcs Datuen fitxa 1.DBMY21W1SA197.pdf2.DBMY21W1SA197.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 21W1
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (20 + 1 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)