DBMY-17W2P-K87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMY-17W2P-K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Fitxak: 1.DBMY-17W2P-K87.pdf2.DBMY-17W2P-K87.pdf
  • Mezua
DBMY-17W2P-K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMY-17W2P-K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6873 pcs Datuen fitxa 1.DBMY-17W2P-K87.pdf2.DBMY-17W2P-K87.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053513-2198
DBMY17W2PK87
IDBMY17W2PK87
IDBMY17W2PK87-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 17 (15 + 2 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents, Shielded
Deskribapen zehatza 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A