DBMV25PNK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMV25PNK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Fitxak: DBMV25PNK87.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMV25PNK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMV25PNK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5077 pcs Datuen fitxa DBMV25PNK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal