DBMMY13W3PA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMMY13W3PA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Fitxak: DBMMY13W3PA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMMY13W3PA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMMY13W3PA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3486 pcs Datuen fitxa DBMMY13W3PA101.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDBMMY13W3PA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 13 (10 + 3 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A