DBMMY-25S-E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMMY-25S-E
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Fitxak: DBMMY-25S-E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMMY-25S-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMMY-25S-E fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1530 pcs Datuen fitxa DBMMY-25S-E.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051523-0112
DBMMY25SE
IDBMMY25SE
IDBMMY25SE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A