DBMMG13W3PJK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMMG13W3PJK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Fitxak: DBMMG13W3PJK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMMG13W3PJK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMMG13W3PJK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4128 pcs Datuen fitxa DBMMG13W3PJK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDBMMG13W3PJK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 13 (10 + 3 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A