DBMME-21W1S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMME-21W1S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: DBMME-21W1S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMME-21W1Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMME-21W1S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3849 pcs Datuen fitxa DBMME-21W1S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 21W1
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051523-0020
DBMME21W1S
IDBMME21W1S
IDBMME21W1S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 (20 + 1 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A