DBMM21W1PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMM21W1PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Fitxak:
  • Mezua
DBMM21W1PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMM21W1PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4571 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 21W1
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (20 + 1 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)