| Zenbakiaren zenbakia | DBMM-25S-F179 | fabrikatzailea | Cannon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 1989 pcs | Datuen fitxa | DBMM-25S-F179.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Wire Wrap | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 3 (DB, B) |
| Shell Material, Amaitu | Steel, Tin Plated | Series | 24308-Style, D*MM |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 150°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Posizio kopurua | 25 | Muntaketa mota | Panel Mount, Through Hole |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Ezaugarriak | - | Deskribapen zehatza | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Uneko balorazioa | 7.5A | Harremanetarako mota | Signal |