DBMK13W3PNMB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMK13W3PNMB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS
Fitxak: DBMK13W3PNMB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 899 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMK13W3PNMBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMK13W3PNMB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 899 pcs Datuen fitxa DBMK13W3PNMB.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera - Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Material, Amaitu Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 13 (10 + 3 Coax or Power)
Muntaketa mota - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)