DBMG25PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMG25PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P R/A SLDR CUP
Fitxak: DBMG25PK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMG25PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMG25PK87 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 3636 pcs Datuen fitxa DBMG25PK87.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDBMG25PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A