DBMG17P2PVK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMG17P2PVK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: DBMG17P2PVK87.pdf
  • Mezua
DBMG17P2PVK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMG17P2PVK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1324 pcs Datuen fitxa DBMG17P2PVK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 17 (15 + 2 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power