DBMF25SF179A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMF25SF179A
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMF25SF179Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMF25SF179A fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1096 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDBMF25SF179A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A