DBME25SA190A197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBME25SA190A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBME25SA190A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBME25SA190A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2334 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBME25SB
DBME25SB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Stockean: 4898 pcs
Deskarga:
RFQ
DBME25S
DBME25S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 25 F SOD G30 ZINC