DBMC13X3PJK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMC13X3PJK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Fitxak: DBMC13X3PJK127.pdf
  • Mezua
DBMC13X3PJK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMC13X3PJK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1356 pcs Datuen fitxa DBMC13X3PJK127.pdf
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 13 (10 + 3 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal