DBMC13H3PJK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMC13H3PJK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Fitxak: DBMC13H3PJK127.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMC13H3PJK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMC13H3PJK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2102 pcs Datuen fitxa DBMC13H3PJK127.pdf
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 13 (10 + 3 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power