DBMAME-25P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMAME-25P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Fitxak: DBMAME-25P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMAME-25Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMAME-25P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2324 pcs Datuen fitxa DBMAME-25P.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Beste izenak 051532-0004
DBMAME25P
IDBMAME25P
IDBMAME25P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A