DBMA44SK126F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMA44SK126F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMA44SK126F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMA44SK126F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1204 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 44
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Harremanetarako mota Signal