DBMA25PNMBK52
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMA25PNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Fitxak: DBMA25PNMBK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 918 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMA25PNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMA25PNMBK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 918 pcs Datuen fitxa DBMA25PNMBK52.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDBMA25PNMBK52
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBMA25PNMBK47F0
DBMA25PNMBK47F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 25 M NMB
Stockean: 913 pcs
Deskarga:
RFQ
DBMA25PNM
DBMA25PNM
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT