DBMA-25S-K52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMA-25S-K52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak: DBMA-25S-K52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 857 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Mezua
DBMA-25S-K52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMA-25S-K52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 857 pcs Datuen fitxa DBMA-25S-K52.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak 050911-0202
DBMA25SK52
IDBMA25SK52
IDBMA25SK52-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A