DBM25PDNMK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM25PDNMK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak: DBM25PDNMK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 315 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBM25PDNMK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM25PDNMK52 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 315 pcs Datuen fitxa DBM25PDNMK52.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa -
Idatzi atributuak - Bukaera Solder
Zuzendaritza pilatzea Signal Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass, Gold Plated
Series MIL-DTL-24308, D*M RoHS egoera Bulk
Pitch - Connector - Beste izenak IDBM25PDNMK52
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Fabrikatzailearen zatia zenbakia DBM25PDNMK52
Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Housing/Shell (Unthreaded) Uneko balorazioa 7.5A