DBM25P1AWNA191K87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM25P1AWNA191K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
DBM25P1AWNA191K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM25P1AWNA191K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5802 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBM25P1B7NA191K87
DBM25P1B7NA191K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS
Stockean: 6961 pcs
Deskarga:
RFQ
DBM25P1AWNA191
DBM25P1AWNA191
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER