DBM21C1P1AFNA191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM21C1P1AFNA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: DBM21C1P1AFNA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBM21C1P1AFNA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM21C1P1AFNA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4011 pcs Datuen fitxa DBM21C1P1AFNA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 21W1
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (20 + 1 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal