DBM17P2P1A9NA191
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM17P2P1A9NA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: DBM17P2P1A9NA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBM17P2P1A9NA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM17P2P1A9NA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5778 pcs Datuen fitxa DBM17P2P1A9NA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 17 (15 + 2 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power