DBM17C2P1A9NA191
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM17C2P1A9NA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: DBM17C2P1A9NA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBM17C2P1A9NA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM17C2P1A9NA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5196 pcs Datuen fitxa DBM17C2P1A9NA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 17 (15 + 2 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub, Combo
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBM17C2PJK87
DBM17C2PJK87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Stockean: 2356 pcs
Deskarga: DBM17C2PJK87.pdf
RFQ
DBM17C2P1A5NA191K87
DBM17C2P1A5NA191K87
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 2847 pcs
Deskarga: DBM17C2P1A5NA191K87.pdf
RFQ
DBM17C2P1A9NA191K87
DBM17C2P1A9NA191K87