DBM-17W2P-K87
CannonCannon
DBM-17W2P-K87 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM-17W2P-K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Fitxak: DBM-17W2P-K87.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DBM-17W2P-K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM-17W2P-K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5466 pcs Datuen fitxa DBM-17W2P-K87.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053513-1797
DBM-17W2P-K87-ND
DBM17W2PK87
IDBM17W2PK87
IDBM17W2PK87-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 17 (15 + 2 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)