DB25P1A0NA191
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DB25P1A0NA191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak: DB25P1A0NA191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DB25P1A0NA191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DB25P1A0NA191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5419 pcs Datuen fitxa DB25P1A0NA191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal